Home / Usługi / Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe Usługi

Firma Dawid od blisko 25 lat prowadzi działalność w zakresie produkcji oraz montażu konstrukcji stalowych. Współpracując z Nami dołączysz do rzeszy zadowolonych klientów. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy wiele  konstrukcji stalowych dla odbiorców krajowych i zagranicznych z branży stoczniowej, górniczej oraz rolniczej.  

Wykonujemy konstrukcje stalowe z materiałów własnych i powierzonych.

Projektujemy i wykonujemy konstrukcje stalowe według ściśle ustalonych wytycznych z klientem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra techniczna na każdym etapie realizacji projektu udziela wsparcia swoim doświadczeniem oraz wysokimi kompetencjami.

Wszystkie produkowane przez nas konstrukcje powstają w naszych halach, na naszym nowoczesnym parku maszynowym. Dysponujemy urządzeniami, dzięki którym każdy z elementów produkowany jest w sposób dokładny i precyzyjny. Jakość produkcji potwierdzona jest licznymi certyfikatami.

Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych przeznaczonych na hale magazynowe, hale produkcyjne, obiekty handlowe, hale logistyczne, różnego rodzaju wiaty, odbojnice przemysłowe,  podnośniki do jachtów,  podesty oraz solidne balustrady.

Specjalizujemy się także w projektowaniu i wykonywaniu konstrukcji wsporczych dla przeróżnych maszyn i urządzeń, jesteśmy w stanie wykonać  konstrukcje wsporcze dla linii transportowych oraz technologicznych.

Dysponujemy malarnią proszkową oraz natryskową,  na życzenie każda z wyprodukowanych konstrukcji stalowych może być zabezpieczona antykorozyjnie według potrzeb i upodobań Klienta.